Vany a sprch. kouty

Kvalita vodovodních baterií RAVAK
Zavřete oči a nechte svou představivost, aby vám vykreslila koupelnu vašich snů se vším všudy. Sanitární keramika se vyrábí v mnoha variantách a rozměrech, aby se přizpůsobila jakémukoli prostoru. V nabídce jsou umyvadla asymetrická směrem vlevo nebo vpravo, umyvadla rohová a také klasická. Klozety, bidety a umyvadla Vás překvapí svou precizností a kvalitou, to je nabídka sanitární keramiky v našem obchodě.

Koupelnový nábytek

Kvalita vodovodních baterií RAVAK
Závěsné koupelnové skříňky a umyvadla RAVAK nabízejí vždy praktické řešení odkládacího prostoru na umyvadle a dostatek místa ve skříňkách. Tvarové provedení a speciální hloubková impregnace AMT (AntiMoistureTreatment) koupelnového nábytku RAVAK usnadní údržbu a prodlouží jeho životnost. Dvířka jsou ošetřena dvěma vrstvami základního laku a dále jsou finálně opatřena mimořádně odolnou barvou.

Vodovodní baterie

Kvalita vodovodních baterií RAVAK
Kvalita vodovodních baterií RAVAK, zejména keramických kartuší s plynulým a lehkým chodem, je zaručena testováním na více než 700 000 pohybů. Perlátor všech baterií je vyroben z plastových sítek, které omezují tvorbu vodního kamene na minimum. V případě tvorby jemných map stačí setřít prstem a tekoucí voda je odnese. Na vodovodní baterie a doplňky poskytujeme záruku 5 let kromě vodovodních baterií řady Suzan. Všechny baterie Suzan mají ale keramickou kartuš o průměru 35 mm, na kterou 5ti letou záruku poskytujeme.

Sanitární keramika

Kvalita vodovodních baterií RAVAK
Zavřete oči a nechte svou představivost, aby vám vykreslila koupelnu vašich snů se vším všudy. Sanitární keramika se vyrábí v mnoha variantách a rozměrech, aby se přizpůsobila jakémukoli prostoru. V nabídce jsou umyvadla asymetrická směrem vlevo nebo vpravo, umyvadla rohová a také klasická. Klozety, bidety a umyvadla Vás překvapí svou precizností a kvalitou, to je nabídka sanitární keramiky v našem obchodě. Kritéria pro výběr sprchového koutu a vany. Najděte si v sortimentu značky RAVAK vanu s vlastnostmi...

Koupelny SAPHO

Společnost se značkou SAPHO
Společnost se značkou SAPHO byla založena v roce 1990 panem Jiřím Ježkem, který je do této chvíle jediným majitelem. Jedná se o českou výrobní a distribuční společnost, která se v průběhu let stala zajímavou alternativou zavedených značek na trhu koupelnového vybavení. Kromě vlastní výroby exkluzivně nabízí kompletní sortiment koupelnového vybavení jako jsou vodovodní baterie, sprchy, sanitární keramika, koupelnové doplňky, obklady a dlažby. V ČR je vyráběn koupelnový nábytek, vany, vaničky, sprchové zástěny a komponenty do hydromasážních systémů.

Alcadrain

Společnost Alcaplast
Společnost Alcadrain byla založena v roce 1998 jako rodinná česká firma. V současnosti má 6 dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více jak 40 zemí světa. Alcaplast je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, vyrábí více než 580 výrobků – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment. Alcaplast je tvůrcem nových trendů v sanitární technice. Naše spolupráce s předními českými designéry při tvorbě nových výrobkových řad přinesla řadu ocenění, např. Red Dot Award 2014 za kolekci ovládacích tlačítek FLAT.

TEiKO

Výrobce sanitární techniky TEiKO
TEiKO patří od roku 1992 mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky jak v českém, tak evropském měřítku. Ryze česká firma, bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu. Přes tuto skutečnost se nám daří úspěšně expandovat i na zahraniční trhy. Výrobky TEiKO tak lze dnes zakoupit již v 17 evropských zemích. Vynikající kvalita výrobků je dána jednak moderní výrobní technologií a kvalitním vybavením, ale také i používáním špičkových materiálů renomované značky Lucite. Téměř všechny akrylátové vany značky TEiKO lze osadit nabízenými hydromasážními systémy a lze je dovybavovat nejrůznějšími doplňky.

JIKA

Značka Jika, sanitární keramika
Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky. Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

KRAJCAR

Společnost Krajcar, s.r.o.
Společnost Krajcar, s.r.o. je ryze českou společností s 15-ti letou zkušeností ve výrobě koupelnového nábytku. Moderní stroje a vybavení zajišťují vysokou kvalitu skříněk, čímž se firma Krajcar řadí ke špičce v oblasti výroby koupelnového nábytku. Díky dlouholetým zkušenostem vyrábí vysoce kvalitní, funkční a v neposlední řadě moderní nábytek. V sortimentu firmy najdete nepřeberné množství skříněk, jak umyvadlových, tak zrcadlových nebo doplňkových. Sortiment letos doplnili o novou rozměrovou řadu oblíbených a elegantních zrcadel v lesklém rámu. Pokud si ale i přesto nevyberete, není problém vyrobit jakoukoliv atypickou skříňku dle požadavků.

Pro inspiraci se můžete podívat na katalog Krajcar ve formátu PDF.

SanSwiss

Společnost SanSwiss
Pohodlné sprchování i v malých koupelnách, kde není místo pro samostatný sprchový kout – to není s vanovými zástěnami SanSwiss žádný problém. Tyto vanové zástěny Vám můžeme nabídnout téměř ve všech našich typových řadách. Jednodílné, dvoudílné nebo třídílné, rámové nebo bezrámové. Rozhodující je, jaké je přání zákazníka. Výběr sprchového koutu SanSwiss bude vždy dobrou volbou. Za více než 35 let výroby sprchových koutů se osvědčila jejich kvalita. Díky svému rozsáhlému know-how a stálému vývoji a inovacím se stal SanSwiss jedním z úspěšných evropských výrobců. Různé provedení, rozsáhlá nabídka typu dveří umožňuje konfiguraci kabiny zcela podle Vašich představ. Pro inspiraci se můžete podívat na katalog SanSwiss ve formátu PDF